Menu
Your Cart
ESER PUSET
SERVİS, KİRALAMA, Avantajlı Satış, DETAYLI TEMİZLİK
Avantajlı Satış
Ürünleri Görüntüle
Tamir Bakım Servisi

Since 2007

Bebek Arabası Yıkama

Garantili olarak pusetleriniz derinlemesine temizlenerek leke ve kirlerden arındırılmaktadır. Temizleme profesyonel olarak yapıldığından teknik aksamlarda paslanma, kumaşta hasar ve solma oluşmamaktadır.

Neden Deepclean Uygulaması Gerekli ?

Bebek arabaları ve çocuk güvenlik koltukları bebeğin günlük yaşamında önemli birer araçlardır. Evinizin dışındayken bebeğinizi yanınızda bulundurmanın kolay , konforlu ve güvenli bir yoludur.

İster alışverişlerde olun , ister parkta yürüyüşe çıkın, bebeğinizin güvenli olarak yanınızda olduğundan emin olabilirsiniz. Ama bebekler dışarıdayken gerçekten eğlenceli ve heyecanlı olurlar; yiyecek ve içecek dökülmesi kaçınılmazdır. Zamanla, bu kalıntılar birikir ve daha sonra kirli bir bebek arabasında sıkışıp kalırsınız.

Sağlıksız bir bebek arabası ve oto koltuğu ile bebeğinizin sağlığından ödün vermek istemezsiniz. Kirli ve küflü bebek arabaları güvenlik koltukları bebeğinizin solunum sistemi için büyük bir risk oluşturur. Bu, bebeğinizin cildini de tahriş eder. Son olarak, bebek arabanız temiz değilse, bebeğiniz her zaman ellerini ağzına koyduğu için bir sağlık tehdidi oluşumuna engel olmanız mümkün değildir. Ayrıca çevreden alınan hava kirliliği kapsamında egzoz gazı, sigara dumanı, toz vb. tortular pusetin kumaşına sinecektir. Bu nedenle, bebek arabasını temizleyip koruyarak bebeğinizin güvenli ve daha sağlıklı olduğundan emin olmak oldukça önemlidir.

Arizona Üniversitesi'nde Epidemiyoloji ve Biyoistatistik Profesörü Dr. Charles Gerba tarafından yürütülen araştırma, çocuklu araçlarda olmayanlara göre% 147 daha fazla bakteri bulunduğunu ortaya koydu. “Bu sonuç kısmen kirli araba koltuklarından kaynaklanıyor. Araba koltuklarının düzenli olarak kapsamlı bir şekilde temizlenmesini mutlaka tavsiye ediyoruz. "

Bebeğimin bebek arabasını ne sıklıkla temizlemeliyim?

Ürününüzü haftada üç veya daha fazla kez kullanılıyorsa, puset düzenli olarak en az iki ayda bir kez temizlenmelidir. Bununla birlikte, daha az sıklıkta kullanırsanız, her üç ayda bir temizleme yapmanız gerekmektedir. Ama elbette, kumaşa yiyecek veya içecek gibi bir şey bulaşırsa her zaman hızlı bir temizlik yapılmalıdır. Bu size daha sonra zaman kazandıracaktır.

Bu temizlemeler üründe küf ve bakteri oluşumunu engelleyeceğinden ürünü daha uzun ömürlü kullanmanıza olanak sağlayacaktır. Temiz bir bebek arabası ve güvenlik koltukları , ana kucakları bebeğinizi hastalık, deri döküntüsü ve enfeksiyon riskinden de koruyacaktır. Gözle görülmeyen bu oluşumun her gün katlanarak arttığını ne yazık ki göremiyoruz.

Biberon emzikleri steril ettiğimiz gibi ısırdıkları bebek taşıma araçlarını da aynı ölçüde temizlenmesi gerekmektedir.

Deep Clean Nasıl Temizler?

Ürününün tüm ayrılabilen parçaları deneyimli teknik servis elemanları tarafından sökülür. Ürünün kullanım kılavuzunda yer alan yıkama talimatları doğrultusunda tekstil grubu yıkanır ve yine kullanım kılavuzuna göre kurutularak hazırlanır. Tekstil grubu ana gövdeden ayrılmaması halinde ise buharlı temizleme sistemi ile gövde üzerinde yıkanıp kurutulmaktadır. Tüm tekerlekler ve bağlantı noktaları ayrı ayrı temizlenerek güvenli ve sağlıklı kullanıma hazır hale getirilir. Tüm süreç oldukça vakit alır ama en yeni görünümüne sahip olması için buna değer ve kendini böylece gösterir!

Deep Clean uygulamasını neden biz yapmalıyız?

Eser Puset olarak 14 yıllık tecrübeli ekibimiz ve 20 yılı aşkın süre sadece teknik servis hizmeti veren yöneticiler ışığında ürününüzün gerekli parçaları sökülerek , temizlenip tekrar geri uygulanmaktadır. Yıkama hizmetindeki özen ile birlikte aynı titizlik, özellikle geri uygulama yapılmaktadır. Burada hassas ve hayati olan konu doğru şekilde geri yerine takılmasıdır. Gerek çocuk güvenlik oto koltukları, pusetler, ana kucaklarında sadece sökülmesi gereken parçalar sökülür ve yapısını bozmayan temizleme malzemeleri temizlenmektedir.

Sökülen parçaların doğru olarak mutlaka geri uygulanması gerekmektedir. Aksi durumlarda yahut yetkili olmayan kişiler tarafından yapılan hatalı uygulamaların çocuğunuzun ciddi oranda riske atabileceğini unutmamak gerekmektedir. Çocuktur her yere her şeyi sokabilir ve dökebilir önemli olan onu güven ile çıkartmak ve doğru ekip ve ekipman ile eski haline güven ile geri getirebilmektir. Ayrıca, üreticinin tüm temizlik tavsiyelerine uyulduğundan emin oluruz. Bazı parçaların teknik servis uzmanlığı olmadan yerlerinden çıkarılamayacağından şüphe duyulmamalıdır.

Yetkisiz kişiler veya ebeveynler tarafından hatalı söküm yapılması ve farkında olmadan yanlış bir uygulama yapılmasının geri dönüşü imkansız sonuçlara sebep olabileceğini bilmenizi isteriz. Ayrıca ürünün temiz olması güvenli olduğunu göstermeyip Deep Clean tarafından yapılan temizleme de hem temiz hem güvenli ürüne geri sahip olursunuz.



1000 TL Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo

Deep Clean

Garantili olarak pusetleriniz dezenfeksiyon ile temizlenerek leke ve kirlerden arındırılmaktadır. Temizleme profesyonel olarak yapıldığından teknik aksamlarda paslanma, kumaşta hasar ve solma oluşmamaktadır.

Avantajlı Satış

Bakımı yapılmış, DEEP CLEAN markamız tarafından temizliği ve dezenfeksiyonu sertifikalı olarak yapılmış garantili ikinci el outlet bebek arabaları.